НОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЙ – СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ DEMO DAY 2017

21 грудня 2017 р. Варшавська Біржа Цінних Паперів приймала 30 фіналістів, відібраних в рамках програми Startup Hub Warsaw 17. Представники проектів-номінантів мали можливість презентувати свої ідеї широкому колу інвесторів та познайомити їх із детальним бізнес-планом впровадження сервісу. Переважна більшість проектів стосувалася сфери інформаційних технологій.

STA_6276

Варшава – центр інновацій

STA_5687

Акселератор Startup Hub Warsaw 17 став другим етапом програми, направленої на підтримку і розвиток проектів з інноваційних технологій. Він  був розроблений для польських та міжнародних інвесторів з метою забезпечення можливостей розвитку у Варшаві, включаючи підтримку із місцевого бюджету.

Demo Day став фінальним етапом представлення найкращих прикладів малого та середнього бізнесу (МСБ) цього року. Протягом заходу учасники мали змогу познайомитися із унікальними технологічними рішеннями. Серед виступаючих були Анджей Любовські, економіст, стратег та бізнес-письменник з Сіліконової Долини, Ігор Савчук, минулорічний переможець проекту, компанія  Wandlee, та Міхал Ольшевський, заступник Президента м. Варшава. Захід також відвідав Марек Дієті, Президент Варшавської Біржі Цінних Паперів.

Складний процес прийняття рішення

STA_6287

Ключовою умовою для визначення переможців програми Startup Hub Warsaw 17 стала загальна оцінка розвитку проекту під час всього процесу відбору. Серед 335 зареєстрованих проектів 70 було відібрано до акселерації, 30 з яких дійшли до рівня менторства (консультування). Протягом цього етапу учасники мали можливість розвинути свої навички, беручи участь у тренінгах, робочих зустрічах та знайомлячись із представниками діючого бізнесу. Кульмінацією відбіркового процесу стала презентація цих 30 проектів в форматі пітчінгу, тобто хвилинної короткої презентації. Жюрі відібрали 10 фіналістів, які мали змогу більш широко представити свої проекти протягом наступного, вже 3-хвилинного раунду.

 

Після цього було обрано 3 переможця:
• I місце: ecVision – платформа моніторингу систем, яка за допомогою комп’ютерного аналізу з точністю до 99% аналізує інші додатки моніторингу картинки (computer image analysis);
• II місце: Reactive Ink – технологія маркування, яка реагує на різні хімічні (температура, вологість та ін.) та фізичні (магнетичне поле) умови, що допомагають користувачам визначити чи обраний продукт зберігався за відповідних умов;
• III місце: Parrot One – рішення розроблене з думкою про людей з обмеженими можливостями – додаток скорочує до 60% кількість необхідних натиснень клавіш під час користування мобільними додатками та комп’ютерною клавіатурою.

MyCollages

Крім переможців, обраних жюрі, окремою відзнакою глядацьких симпатій відзначили проект NeoSound.

Додатково, компанія Orange, партнер програми  Startup Hub Warsaw 17, відзначила успіх проекту  Querona – участю у акселераційній програмі своєї компанії.

Технології, створені міжнародними командами

Під час фінального гала-заходу у Варшавській Біржі Цінних Паперів було представлено рішення, створені міжнародними командами, серед яких були представники з Польщі, Білорусі, України, Індонезії, та Туреччини. В рамках акселератора  Startup Hub Warsaw закладена політика створення комфортного середовища для підприємців всією Центрально-Східної Європи. Передбачені зустрічі із представниками таких компаній як  Google, Facebook чи Orange. Це допомагає учасникам отримати необхідні навички, які сприятимуть просуванню їх власних проектів у майбутньому.

STA_6873

Місто підтримує та фінансує розвиток найкращих старт-апів (МСБ), допомагає розвивати власну команду та формує лідерські навички самих учасників.

Фото зроблено під час фінального етапу заходу Demo Day 2017.